İlaçlama Hizmetlerimiz

bocek ilaclama

 

Haşere İlaçlama

Yürüyenden, kanatlılara ve kemirgenlere kadar milyonlarca türü olan zararlılarla mücadele edilmek için yapılan bir işlemdir. Haşerelerin neredeyse tamamının ortak özelliği çok hızlı üremeleridir. Özellikle yumurtalama yöntemi ile üreyen haşere türleri sende birkaç kere yumurtlamakta ve her seferinde yüze yakın yavru meydana getirmektedir. Bu nedenle bu kadar hızlı çoğalan haşereler ile bireysel yöntemlerle başa çıkılması imkansızdır. Haşereler ile mücadele etmek için en geçerli yöntem uzman ve deneyimli kişiler tarafından gerekli donanımlarla ilaçlama yöntemidir.

Böcek İlaçlama

İş ve evlerde görülen böcek, haşere türlerine karşı ilaçlama ve temizleme faaliyetleri, çevremizde ve evlerimizde bizlere büyük sorunlar çıkaran böcekle için gerekli bilgi, deneyim ve pompa türü aletlerle haşere, kemirgen, kene ve pire gibi insanları son derece rahatsız eden hayvanlara karşı ilaçlama yapmaktayız. Böcek ilaçlama işi bilindiği kadar kolay bir iş değildir. Belirli prosedür ve tekniklerle uygulanan bu işlemler sırasında birçok ayrıntıya da dikkat ederek yapılması gereken bir hizmetler bütünüdür.

Nedir Bu Ayrıntılar?

Kullanılan ilacın etkisinin ne kadar süreceği, hangi haşere veya kemirgenleri etki edeceği belirlenir. Uygulama alanı dışarıda olabilir. Yağmur, çamur veya dış etkilerle ilaçlar günlük veya saatlik olmaktadır. Buna göre ilaçlama işini birkaç seans veya zamanda yaparak dış etkilerden en az şekilde etkilenmesini sağlamaktayız. Yine Böcek ilaçlama  yapılacak olan yer bir iç mekânsa bu kez insan dolaşımı ve miktarına bakılarak kokulu veya kokusuz ilaçlama yapılmaktadır. Özellikle bu işlem toplu yaşam alanlarında yapılmaktadır. Hafta sonlarına getirilen zamanlarda ilaçlama işlemi yapılarak mesai saatlerinde bu işlemler yapılmaz. Bu gibi durumlarda yerin durumuna göre farklı yöntemlerle ilaçlama işlemi yapılmaktadır.

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama esnasında kullanılan ilaçların bakanlık tarafından onaylı ve havaya karışmayan özellikle solunum yolu ile insana zarar vermeyen özelliklere sahip olmaları gerekmektedir.Unutmayınız ki uygun ekipmanlar kullanılmadan, profesyonel olarak yapılmayan ev ilaçlama yöntemleri insan ve de çevre sağlığı açısından büyük riskler taşımakta hatta maalesef ki bazı durumlarda ölümle bile sonuçlanabilmektedir.

Ofis İlaçlama

İşyeri ilaçlama yaparken daha çok böcek türüne bağlı olarak ilaçlama çeşidi belirlenir ve sağlıklı, garantili, profesyonel ekibimizle ilaçlama yapılmaktadır.İşyerlerinizde probleme yol açan haşere sorununuzu yaptığımız keşif ve ilaçlama sonucu ortadan kaldırmaktayız. Kullanılan ilaçlar insan sağlığı açısından kesinlikle zararlı değildir.

Dış Mekan İlaçlama

Dış mekanlarda ilaçlama yapılan mekanı terk etmenize, kapalı tutmanıza gerek yoktur. Sadece ağzı açık yiyecek ve gıda maddesi ortamda bulunmamalı, eğer bulunmaması sağlanamıyorsa üstü kapatılmalıdır.
Bu ilaçlama yöntemi daha çok insanların ev, iş ortamlarında bulundukları anda yapılabilen bir ilaçlama yöntemidir.
Fakat yinede sıvı ilaçlama yapılan ortamda insan ve hayvan bulunmaması en doğru tercihtir.