Yıkama Hizmetlerimiz

zeminyikamadetay_1

Koltuk Yıkama

Genel olarak yapılan bir hata kirlenen koltukları bezle silip temizlemeye çalışmaktır. Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk her ne kadar ilk başta temiz gibi gözüksede aslında tek yapılan kiri koltuğun içine gömmektir. Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekle birlikte hijyen konusunda da yeterli değildir.
Gil-Tez Temizlik koltuklarınızı son teknoloji koltuk yıkama makineleriyle yerinde yıkar ve dezenfekte eder. Kullandığımız koltuk yıkama makineleri temiz suyu basınçlı püskürtme yapıp, aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kiri söker alır. Koltuklarınız yeni gibi tertemiz olur.

Halı Yıkama

Evinizde veya iş yerinizde bulunan duvardan duvara halıfleks veya halılarınız uzman ekibimiz tarafından son teknoloji ile yıkanmaktadır. Halı ve halıfleksleriniz cinslerine göre hazırlanmış şampuanlarla yüzeye yedirerek ovalanır, fırçalanır ve lekeler için tekrar hazırladığımız leke çıkarıcılarla müdahale edilir. Daha sonra emiş gücü yüksek vakumlarımızla emdirerek vakumlanır.

Zemin Yıkama

Gil-Tez Temizlik halı, koltuk, fayans, parke, vinil fayans, mermer, mozaik, beton, kauçuk yastıklı ve seramik dahil olmak üzere tüm döşeme, bakım ve yönetim konusunda uzmanlaşmıştır.  Cilalama, polisaj parlatma, sıyırma , derin temizlik hizmetlerini tüm zeminlerde uygulamaktadır. Firmanızda  basınçlı yıkama hizmetleri de verebilmekteyiz (sıcak / soğuk / buhar). Ayrıca talebe göre ( ticari, endüstriyel, depo, perakende üretimi, petrol sahası) tesisleri için zemin yıkama ve zorlu temizleme hizmetleri sağlanabilir.

Gil-Tez Temizlik zemin bakım hizmeti programları, projeye uygun çözümler sunar. Programlarımız ve temizlik hizmetlerimizin tamamı profesyonel ve sistematik bir zemin temizleme programı ile oluşturulur. Gil-Tez Temizlik zemin temizlik personeli, son teknoloji temizlik ekipmanlarını ,çevreye duyarlı bir şekilde kullanır.  Bina, halı, koltuk, ahşap, taş, mermer ve fayans döşeme, ilk durumuna geri getirmek için Gil-Tez Temizlik ile çalışmanız yeterlidir. Gil-Tez Temizlik firmanızın görünümünü her zaman optimal düzeyde olacağını garanti eder.